Automat Van Der Wilde and the Outlaws zdarma

Van Der Wilde and the Outlaws
96%

RTP

Vysoká

Volatilita

10 linií

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Rychlé info o Van Der Wilde and the Outlaws
Vydání
VýrobceiSoftBet
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Free spiny, Scatter symbol, Wild symbol
Téma Kovbojské automaty

Van Der Wilde and the Outlaws – online výherní automat

Společnost iSoftBet zve nadšence na další divoké dobrodružství na Divokém západě. Připojíte se k Van Der Wildovi a jeho partě psanců a budete pustošit město. Hra slibuje zážitek plný akce. V pozadí se můžete podívat na opuštěné město, jehož válce obklopují mimo jiné sudy, lana a lucerny. Působivost hry umocňuje klasický country soundtrack a další tematické zvukové efekty. Funkce Free Spins, Expanding Wins a Xtreme Pays ještě zvyšují adrenalin tohoto slotu. Nakonec mohou hráči vyhrát až 8000násobek celkové sázky! Díky kompatibilitě s mobilními zařízeními je možné hrát odkudkoli. Zde na GoodLuckMate přicházíme s rozsáhlou recenzí slotu Van Der Wilde and the Outlaws. Před hraním se dozvíte o výplatách, funkcích a míře volatility!

Jak hrát

Tento video automat používá typické rozložení s pěti válci a třemi řadami. Zleva doprava probíhá 10 pevných výherních řad, které se násobí zvolenou hodnotou mince a realizují celkovou sázku. Hra je jednoduchá díky minimalistickému rozhraní, které umožňuje snadnou navigaci. I přesto si hru můžete pro zábavu vyzkoušet pomocí demo slotu Van Der Wilde and the Outlaws. Naštěstí nemusíte hledat daleko, protože tuto verzi nabízíme na naší platformě zdarma!

Začněte stisknutím tlačítka Žetony, čímž otevřete dialogové okno Sázka. Zde si můžete nastavit hodnotu mince v rozmezí od 5 Kč do 1000 Kč. Pro hráče s nízkými vklady by tedy měly být limity ideální. Zkontrolujte nastavené hodnoty a vraťte se na hrací obrazovku. Pomocí tlačítka Roztočit odehrajte herní kolo se zvolenými částkami. Nebo klikněte na tlačítko Automatická hra a vyberte různá automatická kola s limity výher a proher a stiskněte tlačítko Hrát.

Symboly

Symboly ve výherním automatu Van Der Wilde and the Outlaws zahrnují královské karty, různé psance a odznak. Obsazení tří nebo více běžných symbolů vytvoří výherní kombinace. Vyplácející symboly nicméně musí padnout na po sobě jdoucích pozicích a udělují se zleva doprava.

Výhry v tabulce výplat jsou dynamické podle vsazené sázky a hodnoty mince. Zvládnete-li tři až pět karet 10, J, Q, K a A, získáte 0,5násobek až 8násobek celkové hodnoty sázky. Vysoce výherní karty Bonney Cassidy, Buffalo Butch a Mad Dog odměňují až 50x, 20x a 10x vybranou sázku. Nejdražší ikonou je pak Van der Wilde, který rozdává až 250násobek sázky.

Odznak zobrazující logo „Outlaws“ je symbolem scatteru a divoké hry. Jako symbol Wild se počítá za všechny ostatní symboly a vytváří výherní kombinace. Zároveň jako scatter pomáhá spouštět bonusové hry. Přečtěte si další část a dozvíte se více o funkcích slotu Van Der Wilde and the Outlaws.

Bonusové funkce Van Der Wilde and the Outlaws

Jakýkoli symbol, který je součástí výhry s divokým symbolem Scatter, spustí funkci Expanding Wins. Po jejím spuštění se výherní symboly, kromě symbolu Wild, rozšíří tak, aby pokryly celý sloupec. Poté se vyplatí nové výhry včetně počáteční výherní řady. Pokud počáteční výhru tvoří více výherních kombinací, můžete získat mnoho bonusových výher Van Der Wilde and the Outlaws. Výhry se přehrávají jedna po druhé, počínaje nejvyšší výhrou. Ikona, která se objeví v různých výherních řadách, se rozšíří pouze jednou.

Více než 3 symboly Scatter kdekoli na světě odemknou volné hry. Existují čtyři typy volných her Van Der Wild and the Outlaws podle čtyř prémiových postav. Roztočením válce získáte jedno z kol nebo Super Spins. Kterýkoli ze zločinců spustíte, se v průběhu kol stane ikonou Super. Symboly Super nepotřebují symboly Wild, aby se rozšířily zleva doprava. Tato kola se mohou opakovat, čímž získáte osm počátečních her.

V Super Spins získáte bonus s pěti volnými hrami na okně se čtyřmi otevřenými sadami válců. Každá z prémiových postav se na jednotlivých sadách stává superikonou. Tři nebo více symbolů Scatter mohou znovu spustit pět superkol.

RTP a volatilita

Jsme rádi, že jste se dočetli až k této závěrečné části naší recenze slotu Van Der Wilde and the Outlaws. Jako součást série Xtreme Pays očekávejte vyšší volatilitu, než je obvyklé, a šance na vyšší výhry. RTP hry Van Der Wilde and the Outlaws je 96 %.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Automaty zdarma 2024

content
Latest posts by content (see all)

    Zveřejněno: 08.07.2023

    Naposledy aktualizováno: 8. 7. 2023

    Nejčastější otázky o automatu Van Der Wilde and the Outlaws