White King
90%

RTP

Vysoká

Volatilita

40 linií

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Rychlé info o White King
Vydání
VýrobcePlaytech
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Free spiny, Scatter symbol, Wild symbol
Téma Zvířecí automaty

White King – online výherní automat

Naše recenze White King II vás seznámí s pětiválcovým automatem se 40 výherními řadami, optimalizovaným pro online a mobilní zařízení, se stohovanými symboly Wild a koly roztočení zdarma. Obsahuje také zdvojené symboly, což znamená, že můžete potenciálně získat výherní řady deseti stejných ikon na pěti válcích a získat tak masivní odměny.

Titulní bílý král je majestátní albínský lev, a pokud vám padnou řady deseti symbolů přímo na výherní řadě, získáte výhru 125násobku celkové sázky.

Svět zábavy je plný pokračování, některých dobrých a některých špatných. Na každého Kmotra II připadá Víkend u Bernieho II, ale vypadá to, že vývojář kasinových her Playtech je s pokračováním svého veleúspěšného výherního automatu White King na vítězné vlně.

Hra s nápaditým názvem White King II přebírá všechny prvky, díky nimž si původní hra získala takovou oblibu, jako jsou krásné obrázky africké přírody a odměňující funkce, a přidává k nim nové zvraty, které ji činí ještě napínavější.

Podívejte se na videoautomaty White King II zdarma na této stránce nebo si je zahrajte o skutečné peníze v online kasinech, která obsahují řadu Playtech. Je jisté, že bude mít úspěch, takže se v naší recenzi online slotu White King II podívejme blíže na nádhernou divokou přírodu, která žije v těchto válcích.

Po vizuální stránce vděčí Bílý král II svému předchůdci za mnohé. Za válci se objevuje obraz africké krajiny s horami a jediným kamenným sloupem vystupujícím z trávy. Tento výhled se však v pokračování změnil, aby se scéna koupala v načervenalém západu slunce, a válce se z původní modré barvy změnily také na červenou. Stále vypadá skvěle a detaily okolí a symbolů jsou výjimečné.

Společnost Playtech zůstala u konvenčních symbolů hracích karet, tedy 9, 10, J, Q, K a A, které vytvářejí kombinace s nižší hodnotou. Přehled výplatní tabulky ve slotu White King II nám říká, že nejmenší výhry získáte, když se 9 nebo 10 zastaví na některé ze 40 řad na prvních třech válcích, přičemž se vyplácí pouze trojnásobek sázky na řadu. K a A mají hodnotu od pěti do 25násobku sázky na řadu.

Divoká zvěř a koruna s nejvyšší výhrou se mohou objevit jako jednotlivé nebo jedinečné dvojité symboly. Lvíčata, orel a lvice mají každý z nich hodnotu osminásobku sázky na řadu, pokud se objeví na prvním, druhém a třetím válci napříč výherní řadou.

Pokud však budete mít štěstí a padne vám celá řada zdvojených symbolů, vyplatí vám tyto kombinace deseti symbolů 1 500násobek sázky na řadu nebo 37,5násobek celkové sázky. I to je završeno zlatou korunou. Plné řady deseti korun vyplatí obrovský 2 500násobek sázky na řadu, což je 62,5násobek celé sázky za roztočení.

Vyhrajte s divokou přírodou

 

Hlavní místo v této smečce lvů zaujímá sám Bílý král. Nejenže stojí za nejlepšími výhrami, když se na válci objeví dvojité symboly, ale je také divokým symbolem, který dokáže nahradit všechny symboly kromě loga hry. Je pro něj poměrně snadné doplňovat kombinace, protože je to naskládaný divoký symbol, který je vidět několikrát vysoko na každém válci, na kterém přistane.

Video automat White King II má fantastickou bonusovou hru Majestic Nights s roztočeními zdarma, která může pokračovat dál a dál a přináší výhry, aniž by hráči museli vsadit jediný cent. Spouští ji symbol scatteru s logem hry, který přináší vyšší počáteční výhry a větší počet bezplatných roztočení podle toho, na kolika místech se najednou objeví.

Pouhé tři symboly Scatter vyplatí trojnásobek celkové sázky, po kterém následují tři bezplatná kola. Čtyři, pět nebo šest symbolů Scatter znamená okamžitou odměnu ve výši osmi, deseti, respektive 50násobku sázky. Po těchto výplatách následuje 15, 25 nebo 50 bezplatných roztočení. Během těchto bonusových her se na válcích objeví více symbolů Wild a kolo můžete spustit znovu, pokud se najednou objeví tři nebo více symbolů Scatter, přičemž počet opakování není omezen.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Automaty zdarma 2024

Apollo Games

Synot Games

content
Latest posts by content (see all)

    Zveřejněno: 08.07.2023

    Naposledy aktualizováno: 8. 7. 2023

    Nejčastější otázky o automatu White King