Xmas Secret
96%

RTP

Střední

Volatilita

40 linií

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Rychlé info o Xmas Secret
Vydání
VýrobceSynot Games
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Autoplay, Free spiny, Gamble, Scatter symbol, Sticky symboly, Wild symbol
Téma Vánoční automaty

Symboly Automatu Xmas Secret

Wild Symbol

Wild Symbol

Sob

Sob

Free Spiny

Free Spiny

Zvony

Zvony

Dárky

Dárky

Sněhulák

Sněhulák

Dárky

Dárky

Písmeno Q

Písmeno Q

Písmeno K

Písmeno K

Písmeno J

Písmeno J

Písmeno A

Písmeno A

Číslo 10

Číslo 10

Wild Symbol

Wild Symbol

Xmas Secret – online automat od Synot Games

Xmas Secret od Synot Games je online automat, který vás zavede do kouzelné vánoční atmosféry. S 5 válcovými a tématem zimy a Vánoc se hráči budou těšit na mnoho funkcí, které tato hra nabízí.

 

Funkce automatu Xmas Secret

Jednou z hlavních funkcí automatu jsou volné spiny, které jsou aktivovány při získání 3 nebo více scatter symbolů (zobrazených jako vánoční dárky). Po jejich aktivaci hráči obdrží určitý počet volných spinů, během kterých se může objevit přídavný lepivý divoký symbol. Tento symbol zůstává na válcích po dobu několika následujících spinů, což zvyšuje šanci na výherní kombinace.

Další důležitou funkcí jsou divoké symboly (zobrazené jako vánoční hvězdy), které nahrazují všechny ostatní symboly na válcích. Pomáhají hráčům vytvářet výherní kombinace a zvyšují tak jejich šance na výhru.

Xmas Secret nabízí hráčům nejen vánoční atmosféru, ale také potenciál pro vzrušující a výhodné hraní. S návratností hráčů ve výši 97,94% a střední volatilitou je tento automat vhodnou volbou pro hráče, kteří chtějí zažít vánoční zábavu a možnost výhry. Připojte se k vánočnímu tajemství a roztočte vánoční válečky!

 

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

 

Synot Games – klasika mezi automaty

Synot Games je slovenský vývojář automatů a her pro online kasina, který se specializuje na vývoj kvalitních a zábavných automatů s širokou škálou témat. Tento vývojář má více než 20 let zkušeností s tím, jak vytvářet hry, které jsou atraktivní pro hráče po celém světě. Společnost také spolupracuje s řadou online kasin, což znamená, že automaty od tohoto vývojáře jsou snadno dostupné pro hráče po celém světě. Díky tomu mohou hráči vyzkoušet nové automaty a zjistit, zda jim vyhovují.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Xmas Secret

Automaty zdarma 2024

content
Latest posts by content (see all)

    Zveřejněno: 08.07.2023

    Naposledy aktualizováno: 20. 7. 2023

    Nejčastější otázky o automatu Xmas Secret