Automat Zeus Wild Thunder zdarma

Zeus Wild Thunder
96%

RTP

Střední

Volatilita

40 linií

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Rychlé info o Zeus Wild Thunder
Vydání
VýrobceSynot Games
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Autoplay, Expanding symbol, Free spiny, Gamble, Scatter symbol, Wild symbol
Téma Mytologie

Symboly Automatu Zeus Wild Thunder

Písmeno A

Písmeno A

Číslice 10

Číslice 10

Hera

Hera

Afrodita

Afrodita

Helma

Helma

Harfa

Harfa

Váza

Váza

Písmeno Q

Písmeno Q

Písmeno K

Písmeno K

Písmeno J

Písmeno J

Wild Symbol

Wild Symbol

Symbol Wild nahrazuje všechny symboly kromě symbolů bonus a blesku, 5 symbolů Wild násobí výhru 5krát, 4 symboly Wild násobí výhru 1,25krát, 3 symboly Wild násobí výhru 0,5krát a 2 symboly Wild násobí výhru 0,05krát.

Symbol Bonus

Symbol Bonus

Symbol bonus se objevuje na válcích 2, 3 a 4. Při zobrazení 3 bonusových symbolů se spouští volné otočky.

Zeus Wild Thunder – online automat od Synot Games

Zeus Wild Thunder je vzrušující online automat vyvinutý společností Synot Games. Tento automat je inspirován antickou řeckou mytologií a nabízí hráčům jedinečný herní zážitek. S pěti válci a třemi řádky přináší Zeus Wild Thunder 25 výherních linií, na kterých můžete vyhrát atraktivní výhry.

Hlavním tématem automatu je samotný bůh nebes, Zeus, který drží moc v rukou a rozdává štěstí hráčům. Grafika a design jsou vynikající, s detailními symboly představujícími různé prvky řecké mytologie, jako jsou blesky, orly, harfy a další. Hudební doprovod vytváří napínavou atmosféru a dodává hře vzrušující rozměr.

 

Funkce automatu Zeus Wild Thunder

Funkce automatu Zeus Wild Thunder jsou stejně ohromující jako samotný bůh Zeus. Hlavním symbolem je symbol Wild, který nahrazuje všechny ostatní symboly s výjimkou symbolů Scatter a Bonus. Symboly Wild se mohou objevit na jakémkoli válci a pomáhají vytvářet výherní kombinace a zvyšovat vaše šance na výhru.

Další zajímavou funkcí je symbol Scatter, který je zobrazen jako blesk. Pokud se na válcích objeví alespoň tři symboly Scatter, spustíte bonusovou funkci s volnými otočkami. Počet volných otoček závisí na počtu symbolů Scatter, které se na válcích zobrazí. Během volných otoček můžete získat další symboly Wild a zvýšit tak své výhry.

Automat Zeus Wild Thunder také nabízí funkci náhodně se aktivujících zábavných bonusových her, které vám mohou přinést ještě vyšší výhry a další vzrušení.

Celkově lze říci, že automat Zeus Wild Thunder od Synot Games je skvělou volbou pro všechny fanoušky antické řecké mytologie a milovníky výherních automatů. S atraktivním designem, vzrušujícími funkcemi a šancí na zajímavé výhry nabízí tento automat skutečně zábavný a adrenalinový herní zážitek. Zahrajte si Zeus Wild Thunder a zažijte sílu bájného boha nebes!

 

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

 

Synot Games – klasika mezi automaty

Synot Games je slovenský vývojář automatů a her pro online kasina, který se specializuje na vývoj kvalitních a zábavných automatů s širokou škálou témat. Tento vývojář má více než 20 let zkušeností s tím, jak vytvářet hry, které jsou atraktivní pro hráče po celém světě. Společnost také spolupracuje s řadou online kasin, což znamená, že automaty od tohoto vývojáře jsou snadno dostupné pro hráče po celém světě. Díky tomu mohou hráči vyzkoušet nové automaty a zjistit, zda jim vyhovují.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Zeus Wild Thunder

Automaty zdarma 2024

Apollo Games

Synot Games

Zveřejněno: 13.07.2023

Naposledy aktualizováno: 13. 7. 2023

Nejčastější otázky o automatu Zeus Wild Thunder