Dubnové free spiny a bonusy od Apollo Games

Jste fanouškem online her? Pak byste se mohli podívat na bonusy Apollo Games v dubnu. Letos v dubnu nabízí Apollo Games každodenní bonusy, které si rozhodně nenechte ujít. Čtěte dále a dozvíte se více o těchto fantastických nabídkách a o tom, jak je můžete využít.

 

Apollo Games je přední online herní platforma, která nabízí široký výběr vysoce kvalitních her, od klasických automatů až po moderní video automaty. To ale není všechno, protože nabízí také fantastické bonusy a propagační akce, které mohou zvýšit váš herní zážitek.

 

Denní Apollo bonusy

Apollo Games rozdává každý týden 200 volných roztočení a 1500 Kč v bonusových penězích.

 

Pondělí – Hra týdne 3x 250 Kč

Každé pondělí vybírá Apollo Games novou hru týdne a hráči, kteří vsadí minimálně 250 Kč, mohou získat šanci vyhrát trojnásobek této částky. To je celkem 750 Kč! A nejen to, hráči si navíc mohou hru týdne užít a případně objevit nové oblíbené hry.

 

Úterý – Roztočte 1 000 Kč a získejte 40 volných kol.

V úterý mohou hráči, kteří roztočí 1 000 Kč nebo více, získat 40 roztočení zdarma. To je skvělý způsob, jak zvýšit své šance na velké výhry ve svých oblíbených hrách.

 

Středa – 10 roztočení zdarma bez jakýchkoli závazků

Středy jsou o tom, že získáte něco navíc zadarmo. Stačí se přihlásit ke svému účtu Apollo Games a získáte deset roztočení zdarma. Bez závazků, bez nutnosti vkladu.

 

Čtvrtek – vložte 500 Kč, získejte 20 roztočení zdarma

Čtvrtky jsou o tom, že provedete vklad a získáte za něj něco navíc. Pokud ve čtvrtek vložíte 500 Kč nebo více, získáte 20 roztočení zdarma. To je skvělý způsob, jak zvýšit své šance na velké výhry ve svých oblíbených hrách.

 

Pátek – Víkendová hra 3x 250 Kč

Pátky jsou o přípravě na víkend a Apollo Games má pro vás perfektní promo akci, která vás naladí. Každý pátek mohou hráči, kteří vsadí minimálně 250 Kč, získat šanci vyhrát trojnásobek této částky. To je celkem 750 Kč! A vzhledem k tomu, že je před vámi víkend, budete mít spoustu času na to, abyste si výhru užili.

 

Sobota – vložte 2 000 Kč a získejte 100 volných kol.

Soboty patří velkým bonusům a Apollo Games vás nezklame. Pokud v sobotu vložíte 2 000 Kč nebo více, získáte 100 roztočení zdarma. To je skvělý způsob, jak vyzkoušet nové hry nebo zvýšit své šance na velké výhry ve svých oblíbených hrách.

 

Neděle – vložte 500 Kč, roztočte 200 Kč a získejte 30 roztočení zdarma.

Neděle je konečně o odpočinku a zábavě a Apollo Games má pro vás perfektní akci, která vám pomůže se odreagovat. Pokud v neděli vložíte 500 Kč nebo více a roztočíte 200 Kč nebo více, získáte 30 roztočení zdarma. To je skvělý způsob, jak zakončit víkend a začít nový týden tou správnou nohou.

 

 

Na jakých hrách free spiny využít?

  • Rich Kittens

  • Rich Fish

  • Sizzle Fire

  • Gladorius

  • Happy Nuts

  • Lucky Chessmate

  • Scary Night

  • Frutiki Tribe

  • Sunset Hotline

 

Dubnové bonusy Apollo Games jsou příliš dobré na to, abyste si je nechali ujít. Díky denním bonusům, které zahrnují jak roztočení zdarma, tak i peněžní bonusy, si každý najde něco pro sebe. Ať už jste zkušený hráč, nebo nováček v online hraní, tyto propagační akce jsou skvělým způsobem, jak si zvýšit herní zážitek a potenciálně vyhrát velké částky. Tak na co ještě čekáte? Vydejte se na Apollo Games a začněte hrát ještě dnes!

Marta Křížová

Zveřejněno: 03.04.2023

Naposledy aktualizováno: 27. 10. 2023

Automaty zdarma v roce 2024

Synot Games

Synot Games