Nejlepší Tipsport automaty v roce 2023

Nejlepší Tipsport automaty pro maximální zábavu a výherní potenciál

Tipsport Vegas nabízí také širokou škálu vzrušujících slotů pro hráče s různými preferencemi. Ať už hledáte hry s vysokým RTP, automaty za drobné, jackpotové příležitosti nebo automaty s 81 výherními řadami, Tipsport má pro každého něco.

 

Nejlepší hrací automaty Tipsport s RTP nad 98 %

Pro hráče, kteří hledají hry s vysokým RTP, nabízí Tipsport následující špičkové automaty s RTP nad 98 %:

 • Respin Joker 81: Tento klasický slot s ovocnou tématikou nabízí jedinečnou funkci respin, která při každém roztočení nabízí další výherní šance.

 • Blood Suckers: V tomto podmanivém slotu, který je známý svým vysokým RTP a vzrušujícími bonusovými funkcemi, vstoupíte do světa upírů.

 • Pinky Cat: Užijte si roztomilé dovádění kočky Pinky v tomto slotu s vysokým RTP, který se může pochlubit vzrušující hratelností a poutavou grafikou.

 

Nejlepší hry Tipsportu za drobné a s maximální výhrou až 500 000 Kč

Pro ty, kteří raději hrají za drobné, ale přesto mají šanci na významné výhry, nabízí Tipsport tyto špičkové automaty:

 • Hugo: V tomto zábavném slotu, který nabízí vzrušující bonusové funkce a možnost značných výher, se můžete vydat s roztomilým trollem Hugem na jeho vzrušující dobrodružství.

 • Super Flip: V Super Flip zažijete klasický automat s twistem, který nabízí jedinečný mechanismus převracení válců, jenž může vést k obrovským výhrám.

 • Fire Joker: Tento podmanivý automat kombinuje klasický Fire Joker s novou funkcí zmrazení, což přináší napínavou hratelnost a značný výherní potenciál.

 

Nejlepší výherní automaty Tipsport s šancí na jackpot

Pokud usilujete o výhru jackpotu, Tipsport nabízí tyto špičkové automaty s progresivním jackpotem:

 • 100 Hot Wild: Ponořte se do tohoto ohnivého slotu s divokými symboly a šancí vyhrát jackpot, který vám změní život.

 • Hunter’s Spirit: Vydejte se na napínavé lovecké dobrodružství ve hře Hunter’s Spirit, kde si hráči mohou odemknout bonusové funkce a bojovat o vytouženou jackpotovou výhru.

 • Hell Mania: Vydejte se do podsvětí ve hře Hell Mania, kde démonické postavy a ohnivé bonusové funkce nabízejí příležitost k výhře jackpotu.

 

Nejlepší výherní automaty Tipsport 81 (s 81 výherními řadami)

Hráčům, kteří mají rádi sloty s 81 výherními řadami, nabízí Tipsport tyto nejlepší výběry:

 • Multi Vegas 81: V Multi Vegas 81 si užijete klasickou atmosféru ve stylu Las Vegas, která nabízí živou grafiku, vzrušující bonusové funkce a 81 výherních řad pro dostatek výherních příležitostí.

 • 81 Hot Ways: Vyzkoušejte si žhavou atmosféru ve vzrušujícím slotu 81 Hot Ways, který kombinuje klasické ovocné symboly s moderní hratelností a mnoha způsoby výhry.

 • Simply the Best 81: V tomto podmanivém slotu, který v sobě spojuje to nejlepší z tradičních ovocných automatů a moderních výherních řad, se můžete ponořit do vzrušení ve hře Simply the Best 81.

 

Chcete si vyzkouše tyto automaty zdarma? Do naší databáze automatů zdarma přidáváme každý den nové automaty.

Marta Křížová

Zveřejněno: 03.05.2023

Naposledy aktualizováno: 27. 10. 2023

Automaty zdarma v roce 2024