Fruit Jack – online výherní automat

Pokud máte rádi hry inspirované ovocem, s touto hrou neuděláte chybu. Fruit Jack je online automat od společnosti e-Gaming, který byl inspirován ovocnými automaty. V této hře je pěkné vizuální zobrazení, které zahrnuje mnoho lesklých ikon v jasných barvách, černé válce pro zvýšení kontrastu a červené pozadí.

Fruit Jack se hraje na 5 válcích a 40 výherních linií. Jedná se o jeden z výherních automatů, kde hráči najdou 10 běžných symbolů. Mezi tyto symboly patří třešně, meloun, žlutá sedmička, hrozny, červená sedmička, citron, pomeranč, tajemný symbol, švestka a zvonky. Všechny symboly mají předem určené výhry s výjimkou tajemného symbolu, který poskytuje náhodné peněžní odměny. Symbol Jack in the box je v tomto slotu online symbolem Wild. Nahrazuje doslova všechny základní symboly, když může hráčům pomoci vytvořit výherní kombinace. Poskytuje také nejvyšší výhry. Kromě toho má hra symbol Scatter magické krabice. Když hráč získá tři nebo více z nich kdekoli na očích, aktivuje 10 až 30 roztočení zdarma.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Fruit Jack zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Fruit Jack

Vydání:
Druh hry: Automaty
Výrobce: E-Gaming
Počet válců: 5
Počet výherních linií: 40
Téma: Ovocné automaty
Bonus: Free Spiny, Scatter symbol, Mystery symbol
Jackpot: Ne
RTP: %

Volatilita:
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč