🎰 Recenze kasina TipSport Vegas

🎰 Počet her:

450+

📃 Licence v ČR:

ANO

🎲 Výrobci her:

Adell, Apollo, E-gaming, Easit, Kajot, Microgaming, NetEnt, Play’n’GO, Synot, Tech4Bet, Yggdrasil

🎁 Největší bonus:

50 000 Kč

💰 Nejvyšší jackpot:

Až 500 000 Kč

💳 Platební metody:

Visa, Mastercard, Bankovní převod, PayPal, Skrill, Paysafecard, Hotovost

🤑 Možnost výběru:

Bankovní převod, PayPal, Skrill, Paysafecard, Hotovost

🤝 Zákaznická podpora:

E-mail, telefon, live chat, Formulář

📧 E-mail:

podpora@tipsport.cz

📞 Telefoní číslo:

+420 311 633 118

Výhody

 • LIVE podpora

 • Živé přenosy

 • Mobilní aplikace

 • Akceptují Bitcoin

 • Vegas turnaje

Nevýhody

 • Žádné

Tipsport je největší sázková kancelář v České republice, kterou v roce 1991 založila v Berouně skupina místních podnikatelů v čele s Vratislavem Randou, který je dodnes předsedou představenstva. První pobočka byla otevřena v květnu 1991, dnes má společnost téměř 700 poboček po celé České republice. Skutečným milníkem pro Tipsport bylo získání licence pro internetové sázení v roce 2009. Po více než 12 letech tvoří internetové sázení 95 % všech sázek, které společnost přijímá. V roce 2017, kdy byla přijata nová česká legislativa v oblasti hazardních her, otevřel Tipsport online kasino s názvem Vegas, od té doby tedy nabízí i možnost zahrát si online automaty nebo ruletu.

S Tipsportem máte možnost si vsadit na všechny sportovní i společenské události, od klasického fotbalu a hokeje až po volbu prezidenta nebo třeba výsledky parlamentních voleb. Tipsport je navíc sponzorem české a slovenské extraligy a dvou Tipsport Arén.

 

Jak se registrovat?

 • Vytvoření dočasného konta.

 • Potvrzení odkazu v e-mailu.

 • Obdržení SMS pro aktivaci konta.

 • Nastavení sebeomezujících limitů.

 • Ověření platební metody.

 • Identifikace osoby.

Registrace v sázkové kanceláři Tipsport není nijak složitá. V prvním kroku je nutné vyplnit na stránce webu registrační formulář, v rámci kterého společnosti musíte sdělit své jméno a příjmení, datum narození, mobilní telefon a e-mail. Po odeslání formuláře vám přijde na váš e-mail potvrzení o registraci spolu s aktivačním odkazem. Pro následné přihlášení vám bude také posláno pomocí SMS aktivační heslo, které si však hned po přihlášení změníte.

Popsaným postupem vytvoříte dočasné konto, které však zůstane aktivní pouze 30 dní a má velmi omezená pravidla užívání. Pokud tedy plánujete sázet plnohodnotně, budete muset přejít na konto trvalé. Pro přechod je nutné ověřit platební metodu a identifikaci osoby – tzv. ověření účtu.

 

Ověření účtu

Ověření účtu je nezbytným krokem k dokončení plnohodnotné registrace, a tedy možnosti sázet a hrát neomezeně. Díky pokročilým technologiím už nemáte na výběr pouze z ověření na pobočce – můžete svou totožnost ověřit i z pohodlí svého domova a to během 5 minut.

Před ověřením identity je nutné provést ověření platební metody. K tomu stačí alespoň jedna z platebních metod vedených na vaše jméno, díky které provedete ověření prvním vkladem. Pokud se vám však nechce hned vkládat finance nebo máte jiné důvody, můžete metodu ověřit pomocí zaslání dokumentů, které vaše vlastnictví prokazují. K tomu stačí například měsíční výpis z účtu nebo třeba smlouva uzavřená bankou. Důležité je pouze vaše jméno a číslo účtu, žádné další údaje nemusíte nechávat viditelné.

Ověření na pobočce
Ověření na pobočce

Ačkoli se jedná o méně pohodlný postup, je stále oblíbený mezi velkým počtem hráčů. Návštěva pobočky mnohým přináší lepší pocit z atmosféry sázkového prostředí. Samotné ověření je velmi jednoduché. Stačí sebou mít doklad totožnosti a případně doplnit informace, které jste nevyplnili ve formuláři na webových stránkách.

Ověření bankou
Ověření bankou

Druhou možností je ověření přes vaši banku. Bohužel lze zatím využít jen několik bankovních institucí, ale věříme, že postupem času budou přibývat. Ověření online zprostředkovává Česká spořitelna, Air Bank, Moneta, Equa bank, ČSOB nebo Komerční banka. K ověření přejdete jednoduše na rozcestníku registrace, kde vám bude nabídnuta možnost ověření přes banku. Po výběru banky v internetovém bankovnictví jen odsouhlasíte ověření údajů a instituce si mezitím informace vzájemně potvrdí aniž byste museli něco vyplňovat.

 

Vklady a výběry

Dobití herního konta u Tipsportu můžete provést hned několika způsoby. Nabídka platebních metod obsahuje klasické platební karty a bankovní převody, PayPal, Skrill, Paysafecard a samozřejmě případný hotovostní vklad přes pobočku. Prostřednictvím elektronické peněženky Skrill navíc můžete využít možnosti platby Bitcoinem. Pro výběr můžete využít všechny zmíněné platební metody kromě platebních karet.

Pokud si chcete peníze vybrat pomocí online platební metody, je nutné se ujistit, že jste danou metodu už použili pro vklad – čili platební metodu už máte uloženou na svém účtu. Takto uložit si můžete pouze omezený počet platebních metod; 1 účet od Skrill/Paysafecard/Paypal, 3 bankovní účty a 5 platebních karet. Pokud dosáhnete maximálního počtu, dají se jednotlivé uložené platební metody nahradit, archivovat nebo úplně smazat. Mějte však na paměti, že v případě smazání budete muset danou platební metodu znovu ověřovat, pokud se k ní rozhodnete vrátit.

 

Vegas hry

Ačkoli Tipsport začínal s kurzovými sázkami, jeho popularita vzrostla natolik, že se poskytované služby rozrostly o vegas hry v rámci Tipsport Vegas. Zahrát si tak můžete automaty, ruletu a BlackJack, a to jak zdarma tak i za reálné peníze. Díky optimalizaci webových stránek si navíc můžete zahrát vegas hry přímo na webu v mobilním telefonu, nebo můžete využít mobilní aplikace Tipsport Vegas.

Automaty

Automaty

Automaty jsou hlavním důvodem, proč jsou online Vegas kasina především navštěvovaná. Tipsport vám přináší nabídku čítající více než 450 automatů od různých výrobců. Zahrát si tak můžete retro sloty se třemi válci, klasické čtyř a pěti válcové automaty, nebo zkusit speciální hry s 6 a více válci.

Ruleta

Ruleta

Ruleta je hned po klasických slotech druhou nejvyhledávanější online hazardní hrou. V Tipsport Vegas si můžete vybrat hned z 8 rulet od NetEnt, Apollo a Easit. Každou z rulet si samozřejmě můžete zkusit zdarma, než se rozhodnete začít sázet.

BlackJack

BlackJack

BlackJack nabírá na popularitě postupně, proto máme na Tipsportu protazím zástupce pouze dva, od Tech4Bet a Easit. Stejně jako automaty a ruletu i BlackJack si můžete vyzkoušet zdarma.

 

Kurzové sázení

Kurzové sázení v České republice se často spojuje právě s Tipsportem. Jedná se totiž o největší sázkovou kancelář, kterou u nás na trhu máme. Sázet zde můžete jak online, tak i na pobočce, a to na velké množství událostí.

 • Tenis

  Tenis

 • Hokej

  Hokej

 • Fotbal

  Fotbal

 • Stolní tenis

  Stolní tenis

 • E-sport

  E-sport

 • Americký fotbal

  Americký fotbal

 • Australský fotbal

  Australský fotbal

 • Badminton

  Badminton

 • Basketball

  Basketball

 • Baseball

  Baseball

Díky sázkařské komunitě a propojení pomocí sociální sítě si mohou sázkaři navzájem sdílet své tikety a analýzy zápasů. Co to tedy znamená? Že sázet už nemusí jen ti, kteří mají absolutní přehled o zápasu a jednotlivých hráčích. Stačí si vybrat z nepřeberného množství sázek ostatních sázkařů a podle statistiky jejich úspěšnosti se rozhodnout, kým se inspirovat a na co vsadit.

 

Mobilní aplikace

Ačkoli jsou webové stránky pro telefony plně optimalizované, připravil si Tipsport pro své sázkaře pohodlnější verzi ve formě mobilní aplikace. Aplikaci si můžete stáhnou zde nebo pomocí QR kódu. Pro instalaci je nutné povolit stahování ze zdrojů třetích stran, návod k instalaci si můžete nechat poslat prostřednictvím SMS na vaše telefonní číslo.

Mobilní aplikace umožňuje kromě možností sázení i hrát Vegas hry. Nabídka se však může od klasické webové verze lehce lišit. Pokud nemůžete najít svůj oblíbený slot v mobilní aplikaci, doporučujeme zkusit hledat i na webu přes internetový prohlížeč, hry se totiž přidávají postupně.

QR


Tipsport TV

Tipsport TV je jedinečná sportovní streaming platforma určená pro sázkaře. Najdete zde bohatý program od NHL až po NBA, možností je opravdu spousta. K využívání Tipsport TV musíte mít samozřejmě založený sázkařský účet.

Přístup do Tipsport TV má velmi jednoduché podmínky. První je plnohodnotná registrace, s dočasným účtem je vám totiž Tipsport TV k dispozici pouze po dobu 7 dní. Druhým a posledním krokem je prosázení určité částky nebo nutnost mít určitý zůstatek. Pro všechny streamy s výjimkou 1. české fotbalové ligy platí podmínka vsazení alespoň 30 Kč v uplynulých 30 dnech. Pro samotnou extraligu je potom podmínka vsazení v den zápasu, den před zápasem nebo zůstatek na kontě více než 100 Kč.

 

Věrnostní program

Každá populární sázková kancelář má i svůj věrnostní program, Tipsport není výjimkou. Přišel proto s takzvaným Tipkontem a Nety. Nety jsou věrnostní body a Tipkonto je vaše věrnostní konto, na které se Nety připisují. Získat je můžete různě, kurzově se rovnají 1 Net = 1 Kč.

I registrační bonus bez vkladu se připisuje v Netech. Za ty můžete sázet, nechat si přes SMS vyhodnotit sázku, nebo za ně uhradit další služby či zboží, které Tipsport nabízí. Nety můžete získat v předzápasových sázkách a mix a live sázkách. Více informací o sázení za Nety naleznete zde.

 

Nety za sdílení

Kromě Netů za sázení můžete získat i Nety za sdílení. Ty fungují na bázi zjednodušených partnerských programů, kdy se každý sázkař může stát „partnerem“ a získávat si klienty. Pro získání Netů musí ale vámi přivedený klient dokončit ve třicetidenní lhůtě plnohodnotnou registraci a provést první vklad.

Počet získaných Netů poté závisí na poštu klientů, které k Tipsportu přivedete:

Předzápasové sázky

Celkový kurz sázkyNety z vkladu (připsané na Tipkonto)

> 20

2 %

> 100

5 %

> 500

10 %

> 2000

15 %

> 5000

25 %

Mix a Live sázky

Celkový kurz sázkyNety z vkladu (připsané na Tipkonto)

> 1,5

0,10 %

> 3

0,20 %

> 10

0,50 %

> 25

2 %

> 50

10 %


Cashout a uzavření příležitosti

Cashout

Cashout se stává stále více rozšířenou funkcí a není se čemu divit – umožňuje totiž vyplatit i rozehranou příležitost. Cashout můžete využít u předzápasového tiketu a live tiketu a to i v průběhu rozehraného zápasu u všech typů sázek. Podmínkou je alespoň jedna vyhodnocená příležitost. Pokud tedy například máte sedm z deseti zápasů již vyhodnocených a bojíte se, že během posledních tří o výhru přijdete, můžete si nechat výhru vyplatit ihned aniž by záleželo na výsledku zbylých zápasů.

Uzavření příležitosti

Uzavření příležitosti je druhou velmi žádoucí funkcí, kterou Tipsport svým sázkařům poskytuje možnost uzavřít na tiketu jen některé příležitosti a pokračovat se zbylými nevyhodnocenými. Uzavřením příležitosti dojde k okamžitému vyhodnocení dané příležitosti nabízeným kurzem k uzavření. Takto vyhodnocené příležitosti se počítají jako výherní, zbytek tiketu pokračuje dál.


Zákaznická podpora

Kasino Tipsport Vegas můžete kontaktovat prostřednictvím formuláře na webu, e-mailu podpora@tipsport.cz, live chatu nebo telefonního čísla +420 311 633 118.

🍒 Výpis bonusů kasina Tipsport Vegas

Tipsport je bezesporu jedním z nejštědřejších kasin, které na českém trhu máme. Dává vám totiž příležitost získat bonusy v hodnotách až desetitisíců! Jediné, co potřebujete, je registrace a provedený první vklad. Pak už stačí bonus jen aktivovat a můžete hrát o jeho získání.

Vstupní bonus 500 Kč

Tento bonus obdržíte po dokončení plnohodnotné registrace, tedy získání trvalého hráčského konta. Částku 500 Kč dostanete formou bonusových Netů, které poté můžete použít dle vlastního uvážení. Tyto Nety se vám připíší na Net konto, které funguje jako samostatné konto vedle vašich finančních prostředků. Nety poté můžete využít k sázení (1 Net = 1 Kč), nechat si za ně zasílat informační SMS nebo si třeba navyšovat kurz na tiketu.

Bonus ke vkladu až 50 000 Kč

Spolu se vstupním bonusem máte nárok i na bonus k prvnímu vkladu ve výši až 50 000 Kč. Z toho vyplývá, že se samozřejmě vyplatí vložit hned ze začátku co nejvíc. Bonus je 100%, tj. když vložíte 50 000 Kč a splníte podmínky pro získání, získáte dalších 50 000 Kč k tomu. Bonus samozřejmě podléhá podmínce prosázení, která je podrobně popsaná na webových stránkách kanceláře Tipsport.

Vegas Bonus až 25 000 Kč

Tipsport Vegas nabízí svůj vlastní bonus. Ten v první řadě podléhá plnohodnotné registraci a počtu protočení. Jedná se o 100% bonus k prvnímu vkladu, tedy vložte 25 000 Kč a získáte ten samý obnos jako bonus. Bonus podléhá podmínce protočení, která se liší podle výše částky. Progres plnění podmínek můžete sledovat v sekci Bonusy, kde vám bude částka k protočení jasně sdělena. Na splnění podmínek bonusu máte 30 dní od aktivace.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Stránky mají čistě informační charakter. Veškeré informace se týkají osob starších 18 let.

💳 Platební metody kasina Tipsport Vegas

Prohlédněte si přehled platebních metod, které Tipsport podporuje, a související limity a poplatky spojené s transakcemi do nebo z vašeho kasinového účtu.

Platební metoda

Poplatek

(min. / max.)

Limity transakce Kč

Doba zpracování

logo_banka

0 Kč

1 Kč / Bez omezení

Do 1 pracovního dne

logo_visa

0 Kč

100 Kč / 999 999 Kč

Okamžitě

logo_mastercard

0 Kč

100 Kč / 999 999 Kč

Okamžitě

logo_paysafecard

0 Kč

10 Kč / 24 000 Kč

Okamžitě

logo_kb

0 Kč

1 Kč / Bez omezení

Do 1 pracovního dne

logo_csob

0 Kč

1 Kč / Bez omezení

Do 1 pracovního dne

logo_ceska_sporitelna

0 Kč

1 Kč / Bez omezení

Do 1 pracovního dne

logo_air

0 Kč

1 Kč / Bez omezení

Do 1 pracovního dne

logo_moneta

0 Kč

1 Kč / Bez omezení

Do 1 pracovního dne

logo_skrill

0 Kč

1 000 Kč / 100 000 Kč

Okamžitě

logo_paypal

0 Kč

100 Kč / 100 000 Kč

Okamžitě

Výběr

Poplatek

(min. / max.)

Limity transakce Kč

Doba zpracování

logo_banka

0 Kč

100 Kč / 1 000 000 Kč

Do 1 pracovního dne

logo_paypal

0 Kč

100 Kč / 100 000 Kč

Každou hodinu

logo_skrill

0 Kč

1 000 Kč / 100 000 Kč

Každou hodinu

logo_paysafecard

0 Kč

100 Kč / 360 000 Kč

Každou hodinu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🍒 Výherní automaty zdarma u TipSport Vegas

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Výrobci automatů u TipSport Vegas

 • game-provider-adell automaty
 • game-provider-apollo-games automaty
 • game-provider-e-gaming automaty
 • game-provider-easit automaty
 • game-provider-kajot automaty
 • game-provider-microgaming automaty
 • game-provider-netent automaty
 • game-provider-playngo automaty
 • game-provider-synot-games automaty
 • game-provider-tech4bet automaty
 • game-provider-yggdrasil-gaming automaty
TipSport Vegas bonus
Marta Křížová

Zveřejněno: 08.06.2022

Naposledy aktualizováno: 28. 10. 2023

Nejčastější otázky online kasina TipSport Vegas

Ze zákona si můžete každou online kasino hru nanečisto vyzkoušet zdarma. Využít můžete nabídky níže, kde naleznete automaty dostupné pro Tipsport, nebo samotný web online kasina. Tyto hry zdarma probíhají v demo režimu s virtuálními kredity.

Ano a hned několik! Těšit se můžete ze štědrého vstupního bonusu 500 Kč a následných vkladových bonusů 25 000 Kč pro Vegas hry a 50 000 Kč pro kurzové sázení. Čím více vložíte, tím víc můžete získat.

Turnaje probíhají v Tipsport na pravidelné bázi, často se hraje až o desetitisícové výhry. Turnaje probíhají výhradně na automatech, přihlášení je zdarma, takže se může zúčastnit každý. Aktuální nabídku turnajů naleznete v sekci „Turnaje“.

Registrace ve všech licencovaných českých kasinech musí být zdarma. Navíc pokud registraci dokončíte ve třicetidenní lhůtě máte možnost získat bonus ve výši 500 Kč.