Irish Magic
94%

RTP

Nízká

Volatilita

10 linií

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Rychlé info o Irish Magic
Vydání
VýrobceIGT
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Free spiny, Scatter symbol, Wild symbol
Téma Irské automaty, Magické automaty

Irish Magic – online výherní automat

Bude vás při hraní automatu Irish Magic online provázet irské štěstí? S naskládanými divokými symboly, volnými hrami se zaručenými výhrami a velkými jackpotovými výhrami by to mohl být váš šťastný automat.

Jackpoty rostou s tím, jak sbíráte divoké symboly během volných her, ale i v základních hrách má tento automat s nízkou až střední variance potenciál vyplatit spoustu peněžních výher.

Jedná se o hru s pěti válci, které kříží deset výherních řad. Automat Irish Magic je kompatibilní s počítači i mobilními telefony a nabízí maximální výhru ve výši 2 000násobku vaší sázky.

Pokud jste někdy hráli výherní automat s tématikou irské kultury, bude vám tato hra připadat docela povědomá. Drží se konvencí tím, že na válcích zobrazuje skřítka, hrnce zlata, podkovy pro štěstí, domečky z muchomůrek a čtyřlístky. Jedinou novinkou je, že často vídané pozadí zelených polí nahradily stromy a muchomůrky.

Zatímco symboly s irskou tematikou vyplácejí nejvyšší výhry, drahokamy v barvách hracích karet, kruhy a drahokamy ve tvaru slzy vyplácejí méně.

Miliony hráčů po celém světě milují výherní automaty s irskou tematikou, takže vývojář, společnost International Game Technology (IGT), jednoduše poskytuje to, co všichni chceme. Pokud se vám toto téma líbí, jistě oceníte i zde použitý vysoce kvalitní design.

Kromě toho, že vyplácí nejvyšší výhry, je hrnec zlata symbolem Wild, který v případě potřeby nahrazuje ostatní symboly. Kouzelné výhry získáte, když vyplní několik válců najednou, a protože je symbol Wild umístěn několikrát na sobě, je poměrně snadné vidět, jak doplňuje výherní kombinace.

Roztočení zdarma

Skřítek ztratil svůj klobouk, ale pokud ho najdete na třech nebo více místech najednou, odmění vás roztočením válců zdarma. Jednou zatočíte bonusovým kolem a získáte nárok na úvodních deset, patnáct nebo dvacet volných her.

Během tohoto kola přistávají na válcích slotu Irish Magic online speciální symboly, které ho mění v napínavou bonusovou hru se zaručenými výhrami. Pokaždé, když se objeví symbol čtyřlístku, přičte se k němu jedno roztočení navíc. Teoreticky je možné tímto způsobem spustit 100 volných kol.

Každé objevení symbolu Wild v průběhu volných her vás posune po jackpotovém žebříčku. Pokud se vám celkově zobrazí méně než 20 symbolů Wild, vyhráváte jackpot útěchy ve výši 80násobku vaší sázky na řadu. Pokud vám padne 100 nebo více symbolů, získáte nejvyšší jackpot ve výši 2000násobku vaší sázky na řadu.

Tyto vysoké výhry jsou však jen začátkem. Dva symboly podkovy Level Up zvyšují jejich hodnotu. Zlatá podkova obklopená modrou energií zvyšuje jackpoty o jejich počáteční hodnotu. Dvojitý symbol podkovy obklopený zeleným světlem zvýší každý jackpot o dvojnásobek jeho počáteční hodnoty.

Jde o fantastickou funkci slotu Irish Magic online, kde k výhře 80 mincí není potřeba žádné štěstí, a to ani v nepravděpodobném případě, že by nedošlo k žádné jiné výhře.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Automaty zdarma 2024

content
Latest posts by content (see all)

    Zveřejněno: 08.07.2023

    Naposledy aktualizováno: 12. 7. 2023

    Nejčastější otázky o automatu Irish Magic