Nový Tipsport bonus 500 Kč zdarma

S blížícím se květnem se sportovní nadšenci mají na co těšit a na obzoru je celá řada zajímavých akcí. Tipsport, jedna z předních platforem pro sportovní sázení která nabízí svým uživatelům vylepšený Tipsport bonus a zcela novou událost Tour de Vegas. V tomto článku se dozvíte, co na sportovní fanoušky a sázkaře čeká. Cílem nového a vylepšeného bonusu Tipsportu je přilákat více uživatelů a povzbudit je k zapojení do rozmanité nabídky sportovních událostí platformy.

 

Květnový Tipsport bonus zdarma

Sportovní kalendář na květen překypuje dlouho očekávanými událostmi, jako je hokejový šampionát ve Finsku a Lotyšsku, závěrečná kola fotbalových soutěží na národní i mezinárodní úrovni a Oktagon 43, v němž se odehraje napínavá bitva mezi Kinclem a Vémolou. Kromě toho bude fanoušky i nadále bavit unikátní pyramidový turnaj Tipsport Gamechanger.

Aby byly tyto akce ještě lákavější, nabízí Tipsport po celý květen vylepšený uvítací bonus. Noví hráči, kteří se na platformě zaregistrují, získají na začátek své sázkařské cesty štědrý bonus 500 Kč. Cílem tohoto vylepšeného bonusu je přilákat širší publikum a povzbudit více uživatelů k zapojení do platformy a její pestré nabídky sportovních událostí.

 

Získejte nový 500 Kč + 300 Kč bonus zdarma za registraci s Tipsportem.

 

Jak se zaregistrovat do Tipsportu?

  • Vytvořte si předběžný účet.

  • Ověřte odkaz v e-mailu.

  • Aktivujte svůj účet prostřednictvím SMS.

  • Stanovte si vlastní limity.

  • Ověřte svou platební metodu.

  • Potvrďte svou totožnost.

 

Registrace u Tipsportu je bezproblémový proces. Na začátku musíte vyplnit registrační formulář na webových stránkách a uvést údaje, jako je vaše jméno, datum narození, číslo mobilního telefonu a e-mailová adresa. Po odeslání obdržíte e-mail s potvrzením registrace, který bude obsahovat aktivační odkaz. Kromě toho vám bude prostřednictvím SMS zaslán aktivační kód, který budete muset použít pro první přihlášení. Nezapomeňte tento kód změnit hned po prvním přihlášení.

Podle výše uvedených kroků si vytvoříte dočasný účet s 30denní platností a určitými omezeními používání. Pokud plánujete sázet pravidelně, je nutné přejít na trvalý účet. Abyste mohli tento přechod provést, budete muset ověřit svůj způsob platby a osobní identifikaci, což je proces známý jako ověření účtu.

 

Událost Tour de Vegas

Kromě vylepšeného uvítacího bonusu představuje Tipsport také akci Tour de Vegas. Tento nový napínavý turnaj vyzývá uživatele, aby zdolali všechny etapy závodu a měli šanci vyhrát podíl z masivního prize poolu 500 000 Kč.

Akce Tour de Vegas bude probíhat od 1. do 7. května a nabídne uživatelům jedinečný a poutavý sázkový zážitek. Od pondělí do čtvrtka budou probíhat každodenní kvalifikační turnaje, z nichž se do finálové fáze dostanou jen ti nejlepší. Tento soutěžní formát je navržen tak, aby uživatele motivoval a bavil, protože se snaží překonat své soupeře v závodě o hlavní cenu.

Akce Tour de Vegas je důkazem snahy společnosti Tipsport poskytovat svým uživatelům čerstvý, vzrušující obsah a příležitosti k odměňování. Díky kombinaci vzrušení ze sportovního sázení se soutěžním duchem závodu tato událost jistě zaujme jak zkušené sázkaře, tak nováčky.

 

Zjistěte, jak Tipsport usiluje o spokojenost svých uživatelů.

Vyzkoušejte si, jak se vám bude dařit na internetu: Pronikněte do odhodlání společnosti Tipsport poskytovat svým uživatelům zajímavý obsah a odměňující příležitosti. Zjistěte, jak vylepšený bonus Tipsportu a událost Tour de Vegas přispívají k nezapomenutelnému zážitku ze sázení pro sportovní fanoušky a sázkaře.

 

Objevte rozsáhlý seznam dalších lákavých bonusů a propagačních akcí, které jsou k dispozici na různých platformách pro online sportovní sázení. Tyto bonusové nabídky mohou zlepšit váš zážitek ze sázení a zvýšit vaše šance na výhru. Chcete-li najít ideální bonus pro své potřeby, podívejte se na náš obsáhlý seznam bonusů a průvodce, který zahrnuje vše od uvítacích nabídek až po exkluzivní nabídky pro věrné sázkaře. Nenechte si ujít tyto příležitosti, jak zvýšit své sázky a maximalizovat své zisky.

 

Závěr

Díky vylepšenému uvítacímu bonusu Tipsportu a zcela nové události Tour de Vegas bude květen pro sportovní fanoušky a sázkaře vzrušujícím obdobím. S řadou dlouho očekávaných sportovních událostí, které se chystají, a v kombinaci s těmito lukrativními nabídkami je Tipsport odhodlán poskytnout svým uživatelům nezapomenutelný zážitek ze sázení. Připravte se tedy na sázení, protože akce se budou odehrávat po celý květen.

Marta Křížová

Zveřejněno: 29.04.2023

Naposledy aktualizováno: 27. 10. 2023

Automaty zdarma v roce 2024