Bill & Ted’s Excellent Adventure – online výherní automat

Připojte se k Billu S. Prestonovi Esq. a Tedu Theodorovi Loganovi, kteří se přesunuli z filmů do online a mobilních kasin. Výherní automat Bill & Ted’s Excellent Adventure sleduje na pěti válcích a 20 výherních řadách dobrodružství metalových flákačů při cestování časem.

Vychází z původního filmu z roku 1989 a používá skutečné obrázky herců, včetně vedlejších postav, jako je Johanka z Arku, Napoleon a Sokrates. Ti jsou klíčem k funkci Lock & Respin a automat online Bill & Ted’s Excellent Adventure obsahuje také bonusové kolo Wyld Stallyns, které na válce přibalí další divoké symboly.

Pokud čtete tuto stránku, pravděpodobně znáte filmy o Billovi a Tedovi, takže se jimi teď nebudeme zabývat. Fanoušky filmů Bogus Journey z roku 1991 a Tváří v tvář hudbě z roku 2020 možná zklame, že se zde věnujeme pouze prvnímu z nich.

Kotouče sedí proti obchodu Circle K, kde se Bill a Ted poprvé setkávají s Rufusem v jeho telefonní budce cestující časem. Zatímco symboly s nižší hodnotou jsou pouze barvy hracích karet, skutečné obrázky Keanu Reevese a Alexe Wintera vyplácejí některé z nejvyšších výher. Rufus a princezny přinášejí výhry střední hodnoty.

Při otáčení válců výherního automatu Bill & Ted’s Excellent Adventure zní rockový riff. Nejsme si jisti, zda je to melodie Wyld Stallyns, která je předurčena k tomu, aby přinesla světu mír a harmonii, ale nám zní dobře.

Licenci na výherní automaty Bill & Ted vlastní společnost IGT a toto nesmírně populární nevadské studio odvedlo nanejvýš nehezky dobrou práci při převedení oblíbeného filmu do online a mobilní hry. Není to jediný automat s tématikou oblíbených filmů v nabídce IGT, od stejného studia pochází i Krotitelé duchů a Sherlock Holmes.

Hlavní funkcí online slotu Bill and Ted’s Excellent Adventure je kolo Lock and Respins. K jeho spuštění potřebujete, aby vám padly tři nebo více telefonních budek najednou, ale pokud se objeví jen dvě, funkce No Way, Yes Way vám dá druhou šanci. Pět válců se roztočí ještě jednou a potenciálně vám padne důležitý třetí bonusový symbol.

V tomto kole respins válců se každá pozice symbolu roztočí třikrát nezávisle na sobě. Jakékoli symboly telefonní budky odhalí výherní hodnoty od 1násobku do 100násobku sázky nebo jednu z osmi historických postav z filmu. Telefonní budky také resetují počet respinů zpět na tři.

Historické postavy sbíráte, abyste získali jackpoty. Některé postavy vylepšují závěrečné jackpoty, přičemž nejvyšší výhra se rovná 2000 mincím, pokud se v této funkci slotu Bill & Ted’s Excellent Adventure online zaplní všech 15 míst na válcích historickými postavami.

Ať už se stane cokoli, všechny násobitele telefonní budky a případné jackpoty se spojí, aby vám přinesly konečnou výhru.

Zahrajte si výherní automat Bill & Ted’s Excellent Adventure v našich doporučených kasinech a zapařte na frajery.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Bill & Ted’s Excellent Adventure zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Bill & Ted’s Excellent Adventure

Vydání:
Druh hry: Automaty
Výrobce: IGT
Počet válců: 5
Počet výherních linií: 20
Téma: Steam punk, Funky sloty
Bonus: Progressive Jackpot
Jackpot: Ano
RTP: 96.49 %

Volatilita: Nízká
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč

❓ Nejčastější otázky týkající se hry Bill and Ted’s Excellent Adventure

Zde na naší webové stránce, máme zdarma demoverze mnoha špičkových her, včetně online slotu Bill and Ted’s Excellent Adventure. Přijďte si ho roztočit ještě dnes!

Ano, slot Bill and Ted’s Excellent Adventure si můžete zahrát o skutečné peníze v řadě fantastických online kasin. Podívejte se na náš seznam těch nejlepších z nejlepších a najděte si to pravé pro vás!

Ano, online automat Bill and Ted’s Excellent Adventure je kompatibilní s mobilními zařízeními. Spojte ho s jedním z našich oblíbených mobilních kasin a čeká vás bezproblémový herní zážitek!