Betano rozdává každý den free spiny

Bonus bez vkladu za registraci

Sázkaři, kteří se zaregistrují z České Republiky, mohou využít bonus Betano bez vkladu. Když si vytvoříte účet, získáte 50 bezplatných roztočení, která můžete využít ve hře Multi Vegas 81. Tato roztočení zdarma se aktivují při spuštění výherního automatu. Měli byste si uvědomit, že nabídka je k dispozici pouze prvních sedm dní vlastnictví účtu Betano, a jakmile aktivujete roztočení zdarma, budete mít dalších sedm dní na jejich využití. Nejlepší na této akci je, že výhry z roztočení zdarma jsou zasílány přímo do peněženky s vybíranými prostředky. To znamená, že nemusíte plnit žádné sázkové požadavky.

Tady je, co musíte udělat, abyste získali 100 roztočení zdarma na Betano:

  1. Přihlaste do svého Betano účtu.
  2. Pokud nemáte účet, registrujte se u Betano.
  3. Přihlašte se.
  4. Automaticky získate 50 volných zatočení na Multi Vegas 81.

Jak již bylo zmíněno výše, Betano přichází s velmi příjemným překvapením pro nové hráče, kteří se rozhodnou zaregistrovat si účet v kasinu Betano, a sice s tím, že bonus Betano 50 roztočení zdarma je bez podmínek, je také bonusem bez vkladu. Můžete tak zdarma vyhrát skutečné peníze, které můžete použít v jiných hrách, nebo si je dokonce vybrat ze zůstatku na účtu.

Je důležité si uvědomit, že většina bonusů nabízených online kasiny má poměrně vysoké požadavky na převrácení 30x nebo dokonce 40x. Takže 50 bezplatná otočení Betano bez vkladu bonus se stává mnohem atraktivnější.

 

Betano free spiny promo akce

Jak můžete získat další free spiny na určité automaty můžete najít níže. Sázková kancelář Betano pořádá pravidelné promo akce každý den na různé hry a můžete získat za celý týden dohromady 260 free spinů.

 

Promo akce

Počet free spinů

Hodnota spinů

Hra

Hvězdné pondělí

20 free spinů

50 Kč

Starburst

Vysmáté úterý

20 free spinů

50 Kč

Respin Joker

Betano Středeční spiny

100 free spinů

200 Kč

Multi Vegas 81

Čtvrteční volná zatočení

20 free spinů

50 Kč

White King

Páteční párty v egyptském stylu

50 free spinů

100 Kč

Book of Secrets

Víkend s Betanem

50 free spinů

100 Kč

Dazzle Me

Marta Křížová

Zveřejněno: 25.07.2022

Naposledy aktualizováno: 25. 7. 2022

Automaty zdarma v roce 2024