5 Dazzling Hot – online výherní automat

Pokud máte rádi výherní automaty s retro symboly, které mají málo výstřelků, spoustu vzrušení a šestimístné nejvyšší výhry, pak se připravte na oslnění jedním z originálních výherních automatů společnosti EGT „5 Dazzling Hot“. Udržuje si svou popularitu tím, že nabízí spoustu slušných výher za nalezení oblíbených ovocných symbolů, jako jsou melouny, hrozny, švestky, třešně, pomeranče a citrony, a zároveň zvyšuje žár výhrami až 100 000 mincí za Lucky 7. K dispozici je také bonus Scatter Star a funkce Double-Your-Money Gamble, která vám dodá ještě více zábavy a vzrušení.

5 Dazzling Hot také nabízí hráčům automatů všech úrovní a bankovních zůstatků možnost hrát tuto hru díky kombinaci široké škály kreditních sázek a kreditních hodnot podle jejich individuálního vkusu, zatímco vy ji můžete hrát prakticky kdykoli a kdekoli, pokud se k zábavě připojíte pomocí svého nejnovějšího tabletu nebo iPadu.

I když je tato mřížka s 5 x 3 válci poměrně základní a zaměřuje se především na hráče automatů, kteří dávají přednost vzrušení z velkých výher před okázalými výstřelky, sledování vašich výherních symbolů, které vybuchují v oslavné plameny, rozhodně přispívá k žáru okamžiku – ale tato hra je rozhodně spíše o výhrách.

Všechny symboly mohou kdykoli vzplanout, protože všechny výhry a bonusy jsou udělovány náhodně a můžete je vyhrát už od prvního roztočení válců. Výhry začínají typickým výhodným ovocem v podobě třešní, citronů, pomerančů a švestek – i ty však vynášejí oslnivých 4 000 mincí. To však není tak oslnivé jako hvězdy Scatter, které mohou přinést až 5 000 mincí z libovolného místa na válcích, ať už se nacházejí na uznané výherní řadě, nebo ne. Tuto výhru můžete zdvojnásobit, pokud se vám podaří vytočit melouny nebo hrozny, protože ty vám vyplatí až 10 000 mincí, a když uvidíte symboly Lucky 7, můžete se ocitnout v sedmém nebi, protože když jich trefíte 5 na kterékoli z 5 výherních řad, můžete získat až neuvěřitelných 100 000 mincí. Při každém roztočení můžete také vyhrát více cen.

Můžete svou celkovou výhru vsadit na bonusovou hru Double-Your-Money Gamble. Zobrazí se vám hrací karta lícem dolů a jediné, co musíte udělat, je uhodnout, zda je červená nebo černá, abyste zdvojnásobili svou výhru. Můžete se ji také pokusit zdvojnásobit pětkrát – to znamená, že výhru 10 000 mincí můžete proměnit ve 20 000 mincí, pak ve 40 000 mincí, pak v 80 000 mincí, pak ve 160 000 mincí – a nakonec ve 320 000 mincí!

Žádné nesmysly a šestimístné ceny – pohodlně se usaďte a připravte se, že budete oslněni!

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat 5 Dazzling Hot zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 5 Dazzling Hot

Vydání: 10.07.2014
Druh hry: Automaty
Výrobce: EGT
Počet válců: 5
Počet výherních linií: 5
Téma: Ovocné automaty
Bonus: Gamble, Progressive Jackpot, Scatter symbol
Jackpot: Ano
RTP: 95.74 %

Volatilita: Nízká
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: x5000 Kč

❓ Nejčastější otázky týkající se hry 5 Dazzling Hot

Ano, můžete hrát 5 Dazzling Hot slot na naší webové stránce. Máme stovky dalších špičkových slotů, které si můžete vyzkoušet také, a to vše bez utracení jediné koruny!

Naši odborníci prošli některá z nejlepších kasin s reálnými penězi, ve kterých můžete hrát online! Podívejte se na jejich názory a najděte si místo, kde si můžete roztočit 5 Dazzling Hot online slot ještě dnes.