6 Fruits – online výherní automat

Díky všem moderním, přehnaně efektním automatům, které jsme v posledních letech viděli, je snadné ztratit pojem o tom, co by měl být výherní automat. Ale tady je nový 6 Fruits od SYNOT Games, aby vám připomněl podstatu skvělé automatové zábavy. Hra 6 Fruits, která je součástí rychle se rozrůstajícího portfolia online automatů společnosti SYNOT, se hlásí k tradičním kořenům svých tvůrců a nabízí zážitek z automatů, které mají klasický charakter, ale moderní funkčnost. Tento klasicky vypadající automat, který je k dispozici na stolních počítačích, zařízeních se systémem Android, iPhonech a iPadech, přináší zábavu ze staré školy kasin na moderní herní platformy.

Název hry v podstatě vystihuje, o co v tomto slotu jde. Jmenovitě 6 Fruits je výherní automat v retro stylu se šesti různými symboly ovoce ve výplatní tabulce a dalšími klasickými symboly, které vyplácejí vysoké výhry. Na rozdíl od podobných automatů z prvních dnů tohoto odvětví však tento automat nabízí obrazovku s 5 válci a třemi řadami symbolů a také 5 různých výherních řad. Stejně jako ve starých automatech nechybí ani možnost roztočit a zastavit válce, stejně jako možnost spustit vysoké výhry.

Ačkoli neobsahuje žádný typ bonusu, který můžete najít v moderních automatech, 6 Fruits může přesto stát za váš čas a peníze. Díky vysoce výherním vrchním symbolům a funkci gamble, kterou můžete využít více než několikrát a znásobit tak své výhry, má tento tradiční automat to podstatné, co potřebujete k vytvoření několika ziskových seancí. Více informací o výplatách, symbolech a dalších funkcích této nové kasinové hry se dozvíte, když si přečtete naši kompletní recenzi video automatu 6 Fruits.

Stejně jako mnoho tradičních automatů, které najdete v kamenných kasinech, i 6 Fruits můžete hrát pouze s menšími limity sázek. Ačkoli je minimální sázka na řadu vyšší než online standard, sázky, které můžete na tomto slotu vsadit, stále nejsou tak vysoké. Nejnižší sázka je 50 kreditu, tedy 100 kreditu na výherní řadu, zatímco maximální sázka je pouze 50 kreditů na kolo. Samozřejmě, pokud budete hrát s vyššími sázkami, budete moci získat mnohem lepší odměny.

Jediný způsob, jak můžete ve slotu 6 Fruits vyhrát ceny, je zleva doprava. Chcete-li si tedy nárokovat jakoukoli výhru, musí se na výherní řadě objevit dva nebo více stejných symbolů, přičemž první symbol začíná na válci úplně vlevo. Stejně jako v klasických ovocných automatech je i zde jediným symbolem, který může spustit výplatu dvou stejných symbolů, symbol třešně. Za to, že vám poskytuje tuto výhodu, se symbol třešně stává také symbolem s nejnižší výplatou ve hře a poskytuje výplaty, které začínají na 10násobku vaší sázky na řadu a končí na 150násobku.

Ostatní symboly z výplatní tabulky jsou mnohem výnosnější než třešně a nabízejí výhry, které jsou více než několikanásobně vyšší. Nejvyšší z nich je klasický symbol 7 a za jednu kombinaci tří a více symbolů rozdává výplaty ve výši 100-5 000x vaší sázky na řadu. Po tomto symbolu následují ikony melounů, švestek, citronů a hroznů, které vyplácejí výhry pohybující se mezi 20x a 500x sázkou na řadu. A na konci výplatní tabulky jsou ikony hvězdy a pomeranče a ty rozdávají výhry ve výši 10-250x vaší sázky na řadu.

Ikona hvězdy je ve hře také scatterem, ale nechová se jako symboly scatteru, které najdete v novějších hracích automatech. Místo toho se tento symbol chová jako klasický scatter a má pouze moc vyplácet výhry bez ohledu na to, na které pozici se nachází. Pokud se tedy na obrazovce nacházejí alespoň tři zlaté hvězdy, automat vyplatí výhru bez ohledu na to, zda se ikony nacházejí na výherní řadě.

Jedinou další speciální funkcí ve video automatu 6 Fruits je funkce gamble. Funkce gamble se aktivuje při každé výhře, pokud odměna nepřesáhne 500 000 kreditů. Jakmile vyhrajete výhru, objeví se vedle ovládání točení dvě tlačítka: jedno pro vstup do hry gamble a druhé pro vyzvednutí výhry. Výběrem možnosti gamble se dostanete do minihry, ve které budete mít za úkol uhodnout barvu další karty, kterou automat vytáhne. Pokud uhodnete správně, můžete zdvojnásobit své výhry. Pokud neuhodnete, přijdete o to, co jste již vyhráli. Hazardní hru můžete hrát maximálně 10krát na jednu výplatu.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat 6 Fruits zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 6 Fruits

Vydání: 01.09.2017
Druh hry: Automaty
Výrobce: SYNOT
Počet válců: 3
Počet výherních linií: 5
Téma: Ovocné automaty
Bonus: Gamble, Scatter symbol
Jackpot: Ne
RTP: 95.64 %

Volatilita: Střední
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra:

❓ Nejčastější otázky týkající se hry 6 Fruits

Můžete hrát 6 Fruits slot zdarma přímo zde na naší webové stránce. Doporučujeme také vyzkoušet funkce některých ze stovky dalších demoverzí od špičkových poskytovatelů, které máme na webu.

Určitě! Ve skutečnosti je slot 6 Fruits jedním z našich nejoblíbenějších mobilních slotů. Hrajte na stolním počítači, tabletu i chytrém telefonu při zachování špičkové kvality bez ohledu na operační systém.