Automat Mystery Apollo 2 zdarma

Mystery Apollo 2
95%

RTP

Střední

Volatilita

27 linií

Počet výherních linií

3 Válce

Počet válců

Rychlé info o Mystery Apollo 2
Vydání15.03.2019
VýrobceApollo Games
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Gamble, Multiplikátor, Respin, Wild symbol
Téma Joker automaty, Ovocné automaty

Symboly Automatu Mystery Apollo 2

Zvony

Zvony

Citrony

Citrony

Hrozny

Hrozny

Meloun

Meloun

Pomeranče

Pomeranče

Sedmičky

Sedmičky

Švestky

Švestky

Třešně

Třešně

Symbol Wild

Symbol Wild

Není žádné překvapení ohledně symbolu Joker. Jedná se o klasický Wild symbol, který má schopnost nahradit jakýkoliv jiný symbol na herní ploše, aby mohla být vytvořena výherní kombinace.

Symbol Mystery

Symbol Mystery

Dalším zajímavým bonusem, který může být vyvolán symbolem Mixer, je Mystery symbol. Tento symbol přináší náhodnou výhru hráči v rozmezí 2 až 20násobku jejich sázky, pokud se objeví na jednom z válců.

Mystery Apollo 2 – online automat od Apollo Games

Výherní automat Mystery Apollo 2 sází na tradiční symboly s ovocnou tématikou, které přinášejí rozpoznatelný a zároveň zábavný online herní zážitek. Jeho zeleně zářící mřížka se skládá ze 3 válců, 3 řad a 27 výherních řad, takže můžete odejít s působivým jackpotem jen díky tomu, že padnou výherní kombinace symbolů!

Online automat byl vyvinut společností Apollo Games, která byla založena v roce 2007 a stala se průkopníkem online herního průmyslu s rozsáhlým katalogem automatů s jedinečně zajímavými tématy a příběhy. Je také považován za jeden z nejnovějších a nejlepších online slotů tohoto vývojáře pro svou estetickou mřížku a širokou škálu zajímavých bonusových funkcí s nejhůře vyplácenými symboly třešní, citronů, pomerančů a švestek a nejvýše vyplácenými symboly zvonků, hroznů, melounů, sedmiček a žolíků.

Funkce automatu Mystery Apollo 2

V napínavém výherním automatu Mystery Apollo 2 můžete očekávat starou školu symbolů a řadu speciálních funkcí, které vám zpříjemní hraní. Pojďme se ponořit do podrobností. Hra obsahuje 8 výherních symbolů, mezi nimiž nechybí třešně, citrony, pomeranče, švestky, zvonky, hrozny, melouny a sedmičky. Každý symbol nabízí různé výplaty, přičemž melouny a sedmičky jsou nejlépe vyplácenými symboly, za jejichž sadu získáte čtyřnásobek vkladu. Tím však vzrušení nekončí. Automat se může pochlubit také 5 speciálními symboly, které vás udrží v napětí. Symboly Joker Wild nahrazují ve výherních kombinacích ostatní výherní symboly, zatímco symboly Mixer se po zastavení válců promění v další speciální symbol.

Symboly Multiplier znásobí vaše výhry, přičemž násobitelé se pohybují od 2x do 4x. Pokud vám padne více symbolů Multiplier současně, jejich výherní násobky se vzájemně násobí, což může vést k obrovským odměnám.

Abyste své výhry ještě zvýšili, nabízí hra Mystery Apollo 2 funkci Gamble. Vyzkoušejte si svou intuici tím, že uhodnete barvu další hrací karty. Správný odhad zdvojnásobí vaše výhry, ale při nesprávném odhadu zůstanete s prázdnýma rukama.

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

Apollo Games – česká jednička ve vývoji automatů

Apollo Games je vývojář automatů, který se specializuje na výrobu her pro kamenné kasina i pro online kasina. Společnost byla založena v roce 2007, sídlí v České republice a rychle si získala uznání díky jedinečné kombinaci tradičních a moderních prvků ve své nabídce automatů. Společnost se pyšní vývojem automatů do kamenných kasin i online automatů, které mají za cíl uspokojit širokou škálu hráčů, a kombinovat nejmodernější technologie s hlubokým porozuměním preferencím hráčů.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Mystery Apollo 2

Automaty zdarma 2024

content
Latest posts by content (see all)

    Zveřejněno: 07.07.2023

    Naposledy aktualizováno: 13. 7. 2023

    Nejčastější otázky o automatu Mystery Apollo 2