Automat Triple Wild Seven 5 Reels zdarma

Triple Wild Seven 5 Reels
98%

RTP

Volatilita

10 linií

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Automat Triple Wild Seven 5 Reels zdarma

Pokud jste fanouškem klasických automatů, pak byste si měli určitě vyzkoušet Triple Wild Seven 5 Reels. Tento automat od společnosti E-Gaming nabízí propracovaný retro design a štědré ovoce na pěti válcích. Pokud jste již hráli Triple Wild Seven se třemi kotouči, tak se vám určitě zalíbí další pokračování automatu Triple Wild Seven 5 Reels.

 

Přehled automatu Triple Wild Seven 5 Reels

Automat Triple Wild Seven 5 Reels je online výherní automat od společnosti e-gaming. Tento automat má 5 válců a 5 výherních linií. Hráči se mohou těšit na retro design a symboly, které zahrnují ovoce a BAR. Kromě toho, automat nabízí dva druhy Scatter symbolů, zvon a hvězdu, a tři sedmičky, které slouží jako Wild symboly.

Výhernost tohoto automatu je 98 %, což je velmi vysoká hodnota. Můžete vsadit až 1000 Kč na jednu hru a vyhrát až 500 000 Kč.

Tento automat je pěkně zpracovaný s přehlednou grafikou. Můžete se těšit na ovocný automat se speciálními symboly a funkcemi.

Pokud hledáte zábavný a snadno ovladatelný automat s vysokou výherností, automat Triple Wild Seven 5 Reels je vhodný automat.

 

Pravidla automatu Triple Wild Seven 5 Reels

Automat Triple Wild Seven 5 Reels zdarma je výherní automat s pěti válci a deseti výherními liniemi. Hra se řídí následujícími pravidly:

Výplatní tabulka

Výplatní tabulka zobrazuje výhry pro jednotlivé kombinace symbolů. Symboly se musí spojovat vždy zleva doprava a na sousedních válcích. Výherní kombinace se musí nacházet na aktivní výherní linii.

Bonusové symboly

Hra obsahuje speciální symboly:

  • Symbol Wild (Sedmička) nahrazuje jakýkoli jiný symbol kromě Scatter symbolu a tvoří tak výherní kombinace, kde by normálně nebyly.

  • Scatter symbol (Zlatá hvězda) aktivuje bonusovou hru, když se objeví minimálně třikrát kdekoliv na válcích.

 

Grafika a zvuky

Automat Triple Wild Seven 5 Reels je výherní automat, který se může pochlubit skvělou grafikou a zvukovými efekty. Hraje se na pěti válcích s třemi řadami a na nich se můžete setkat s různými symboly, jako jsou ovoce, sedmičky, BAR symboly a další.

Grafika hry je velmi pěkná a barevná. Symboly jsou dobře vykreslené a mají detailní grafiku. Hrací plocha je umístěna na pozadí, které připomíná retro automat.

Zvukové efekty jsou také velmi pěkné a odpovídají tématu hry. Při každém točení válců se ozývají zvuky, které připomínají zvuky z klasických automatů. Když se objeví výherní kombinace, tak se ozývá zvukový efekt, který vás upozorní na to, že jste vyhráli.

 

Mobilní verze automatu

Pokud jste milovníkem hraní automatů na mobilním zařízení, máte štěstí. Automat Triple Wild Seven 5 Reels je k dispozici také v mobilní verzi hry. Ať už vlastníte Android nebo iOS zařízení.

Mobilní verze hry má stejné funkce jako verze pro počítač. Hra běží plynule a nabízí stejnou kvalitu zvuku a grafiky. K dispozici jsou také stejné bonusy a výherní symboly jako v desktopové verzi.

 

Kde hrát automat Triple Wild Seven 5 Reels zdarma

Pokud hledáte místo, kde si můžete zahrát automat Triple Wild Seven 5 Reels zdarma, tak jste našli správné místo. Na naší webové stránce https://kasinaslicenci.cz můžete najít stovky automatů zdarma bez registrace.

 

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

 

eGaming – Přední český vývojář automatů

Společnost eGaming se řadí mezi přední české vývojáře automatů a jejich hry jsou oblíbené u hráčů po celém světě. Triple Wild Seven 5 Reels je dalším příkladem jejich kvalitního a inovativního přístupu k vývoji her. Společnost eGaming se zaměřuje na vytváření zábavných her s atraktivní grafikou, poutavým herním prostředím a zajímavými funkcemi.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Triple Wild Seven 5 Reels

Automaty zdarma 2024

Synot Games

E-Gaming

E-Gaming

Zveřejněno: 19.07.2023

Naposledy aktualizováno: 25. 1. 2024

Nejčastější otázky o automatu Triple Wild Seven 5 Reels

Pravidla hry na automatu Triple Wild Seven 5 Reels jsou velmi jednoduchá. Cílem hry je sestavit výherní kombinaci na jedné z výherních linií. Výherní kombinace se skládají z symbolů, které se musí nacházet na sousedních válcích. Výherní kombinace jsou vyplaceny zleva doprava.

Automat Triple Wild Seven 5 Reels nabízí několik speciálních funkcí, které mohou hráči pomoci zvýšit své výhry. Mezi tyto funkce patří například symbol Wild, který nahrazuje všechny ostatní symboly kromě symbolu Scatter. Symbol Scatter zase může spustit bonusovou hru s volnými točeními.

Ano, automat Triple Wild Seven 5 Reels je plně optimalizovaný pro hraní na mobilních zařízeních. Stačí si jen otevřít stránku s automatem na svém mobilním telefonu nebo tabletu a můžete začít hrát.

Možnosti výhry na automatu Triple Wild Seven 5 Reels jsou velmi dobré. Automat nabízí celkem 5 válců a 20 výherních linií, což znamená, že hráči mají mnoho možností, jak sestavit výherní kombinace.

Ano, některá online casina nabízejí bonusy a zdarma točky pro automat Triple Wild Seven 5 Reels. Hráči by měli sledovat nabídky a promoakce v online casinech, aby si mohli vyzkoušet tento automat zdarma a získat šanci na větší výhry.